HAKKIMIZDA

Pipar Biyokimyasal Medikal Ürünleri İmalatı ve Satışı olarak en iyi kalitedeki medikal plastik malzemelerini üretmekteyiz. 2007 yılında kurulan firmamız Konya'da faaliyetlerine başlayarak önce Türkiye'ye daha sonra tüm Dünya'ya medikal ürünlerin satışına başlamıştır. Medikal ürün üreticileri arasında başta Konya olmak üzere tüm illerde kalitesi ve uygun fiyatları ile tanınan bir firma haline gelmiştir. Büyüyen pazar payı ile Türkiye’nin en önemli medikal malzeme üreticilerinden ve ihracatçılarından biri haline gelmiştir.

Medikal üretim yapan firmalar arasında ürün yelpazesindeki genişlik, üretim kalitesi ve avantajlı fiyatları ile rakiplerinden hep bir adım önde olmuştur. Çok kısa bir zaman içerisinde Türkiye'nin en büyük medikal firmaları arasına girmeyi başaran firmamız müşteri memnuniyeti ilkesi ile bir Dünya markası olma yolunda hızla ilerlemektedir. Medikal malzeme üreten firmalar arasında en uygun fiyatlarla ve en avantajlı ödeme seçenekleri ile tercih edilen bir firma haline gelmeyi başardık.

Yıllardır en iyi fiyat, müşteri memnuniyeti ve zamanında teslim prensipleri ile hizmet vermekte olan Pipar Biyokimyasal Medikal Ürünleri İmalatı ve Satışı firmamız medikal imalatçı firmalar arasında en çok tavsiye edilen en iyi medikal firmalar arasında yerini almayı başarmıştır. Hedeflerimiz arasında Dünya'nın en büyük medikal firmaları arasına girmek ve tüm Dünya'ya medikal plastik malzemelerin satışını yapmak vardır. Ülkemizi bu alanda sektördeki lider ülke haline getirmek hayali ile işimizi yapmakta, kendimizi sürekli geliştirmekte ve tüm Dünya'daki rakiplerimiz ile yarışmaktayız.

 
Pipar Biyokimyasal Medikal Ürünleri İmalatı ve Satışı olarak Konya başta olmak üzere tüm Dünya'da medikal malzeme imalatçıları arasında özel üretim yapabilme gücümüz, ürettiğimiz medikal malzemelerimizin kalitesi ve medikal malzeme fiyatlarımız ile bu hayalimizden çok da uzak olmadığımızın bilinci içerisindeyiz. Tek yapmamız gerekenin üretim kalitemizi ve fiyatlarımızı mümkün olan en iyi konuma getirerek daha da kurumsallaşmak ve markalaşmak olduğunun bilinci ile faaliyetlerimizi sürekli geliştirmekteyiz.